HOSTEL FLORENC PRAHA, Praha 8
Příjezd
Odjezd

Jak k nám dojedete

ZE VZDUCHU

Taxíkem bude cesta z letiště trvat přibližně 20-30 minut v závislosti na dopravě. Jako preventivní opatření je nejlepší požádat řidiče, před opuštěním letiště, aby zapnul taxametr.
Adresa hostelu: Pod Výtopnou 2, Praha 8.


Cesta MHD (Městská hromadná doprava) Vám zabere cca 50 min. Z letiště jeďte autobusem 119 (staví na obou terminálech) do zastávky Nádraží Veleslavín, metro linky A. Odtud metrem do stanice Muzeum, kde přestupte na linku C, a pokračujte do stanice Florenc. Před cestou MHD si zakupte lístek v hodnotě 32 Kč (90 min) na osobu a 16 Kč v případě, že máte rozměrná zavazadla. Jízdenku si označte již při vstupu do autobusu.

PO ZEMI

Doporučujeme využít služeb MHD (Městská hromadná doprava). Hostel Florenc je poblíž křižovatky linek metra B a C (stanice Florenc) - východ směr Bus Terminál Florenc a několika tramvajových linek (zastávka Florenc). Přímo u hostelu je zastávka "Pernerova" autobusu č. 207 (linka Staroměstská - nám. Republiky - Ohrada).

Pokud přijíždíte z vlakových nádraží (Hlavní nádraží a nádraží Holešovice) bude Vám stačit jízdenka v hodnotě 24 Kč (30 min). V případě, že bude cesta delší než 30 min, zakupte si jízdenku v hodnotě 32 Kč (90 min). Nadměrná zavazadla jsou zpoplatněna částkou 16 Kč. Nezapomeňte si lístky označit při nástupu do dopravního prostředku.

Trasu autem si naplánujte v záložce "Kontakt". Placené parkování je možné v areálu autobusového terminálu.

 

Přejeme Vám šťastnou cestu!

Umístění

V srdci Prahy

HOSTEL FLORENC PRAHA
Pod Výtopnou 367/2, 186 00 Praha 8

Mapa
Newsletter

Subscribe our newsletter!

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM